Кафе дружба и позитивна енергија во градскиот парк со KARIERA.mk

од 24HR

Погледнете дел од атмосферата во градскиот парк со KARIERA.mk – многу информации за пракси и вработувања на едно место

KARIERA.mk честеше саботно кафе во градскиот парк во близина на школка, каде што многу од посетителите се запознаа со најновите продукти на KARIERA.mk, а воедно и MojaKARIERA картичката која нуди многу поволности за вработување.

Пред се сакаме да ве известиме дека на нашиот штанд можеше да купите карти за еднодневната брендинг работилница со Kremena Yordanova, Director Marketing Activations во Adidas Амстердам!  

Настанот е за сите маркетинг експерти и ентузијасти, претприемачи и љубопитни поединци кои сакаат да слушнат нови идеи и практични решенија за совршениот брендинг за една компанија!

Доколку сте заинтересирани картите за настанот можете да ги набавите ТУКА.

Ги охрабруваме и покануваме сите претставници на бизнис заедницата како и младите претприемачи да се придружат на настанот! Се гледаме на 30.3.2023 расположени и спремни за нови знаења и идеи!

Во продолжение дел од атмосферата во градскиот парк:

0 коментар
0

Related Posts

Остави Коментар

Веб страната користи колачиња за подобро корисничко искуство. Претпоставуваме дека сте во ред со ова, но како опција можете да не ги користите. Прифати Повеќе...