Работилница со Kremena Yordanova, Director Marketing Activations во Adidas, во Скопје

од 24HR

Kariera.mk ви подготвува уште една одлична работилница која не смеете да ја пропуштите!

KARIERA.mk со радост ви ја најавува најновата работилница на 30.03.2023 во Skopje Marriott Hotel за сите кои сакаат да научат како да го создадат совршениот брендинг за својата компанија! Предавач на работилница ќе биде Kremena Yordanova, Director Marketing Activations во Adidas Амстердам!

На работилницата ќе се работи на практични предизвици и решенија како да стигнете до совршен брендинг за вашата компанија. Работилницата е наменета за сите ентузијасти, млади претприемачи, претставници од добро позиционирани компании од почетен степен до сите брендинг експерти од државата и регионот.

EARLY BIRD картите се пуштени во продажба до 17.03.2023 со цена од 2.990 денари истите можете да ги купите ТУКА!

0 коментар
0

Related Posts

Остави Коментар

Веб страната користи колачиња за подобро корисничко искуство. Претпоставуваме дека сте во ред со ова, но како опција можете да не ги користите. Прифати Повеќе...