24HR слави 4-ти роденден:Половина милион посетители, 2.000 објавени текстови и над 100 интервјуа со HR професионалци

од 24HR

24HR со голема гордост го прославува својот 4ти роденден, обележувајќи период на значајни достигнувања и континуиран раст. Од основањето до денес, нашата платформа успеа да се издигне како водечки извор на информации и ресурси за професионалците во областа на човечките ресурси.

Во изминатите четири години, 24HR успеа да привлече повеќе од 500,000 посетители, што сведочи за довербата и интересот кој го уживаме од нашата публика. Со објавени над 2,000 текстови, нашиот тим неуморно работеше на доставување на најновите вести, трендови и анализи кои се релевантни за HR заедницата.

Една од работите на кои сме особено годри е секцијата “Љубов кон HR”, која ја започнавме на самите почетоци, а денес брои повеќе од 60 инспиративни приказни. Овие текстови не само што ги истакнуваат најдобрите практики и иновации во областа на HR, туку и ги споделуваат инспиративните приказни на професионалците кои ја трансформираат оваа индустрија. Оваа секција стана омилено место за оние кои бараат мотивација и практични совети за својата кариера.

Покрај редовните текстови, 24HR се истакна и со ексклузивни интервјуа со над 100 експерти од областа на HR. Овие интервјуа нудат уникатен увид во стратегиите и визиите на водечките HR професионалци, овозможувајќи им на нашите читатели да учат од најдобрите.

Дополнително, се гордееме и со нашата постојана посветеност на иновации и адаптација кон потребите на нашата публика. Во текот на овие четири години, воведовме нови секции и функционалности на нашиот веб-сајт, подобрувајќи го корисничкото искуство и овозможувајќи им на нашите посетители лесно да пристапуваат до квалитетни информации.

Како што го одбележуваме овој важен јубилеј, сакаме да им се заблагодариме на сите наши читатели, соработници и поддржувачи. Вашата поддршка и доверба се нашиот најголем мотиватор. Со нетрпение очекуваме што ќе донесат наредните години, уверени дека 24HR ќе продолжи да биде ваш прв избор за се што е поврзано со човечките ресурси.

Напред кон нови успеси!

Тимот на 24HR.mk

0 коментар
3

Related Posts

Остави Коментар

Веб страната користи колачиња за подобро корисничко искуство. Претпоставуваме дека сте во ред со ова, но како опција можете да не ги користите. Прифати Повеќе...