KARIERA.mk ви нуди вработување во МАКЕДОНИЈАЛЕК, ГРАНИТ, ФЕЈДОМ

од 24HR

Се уште барате работа?KARIERA.mk ви ги издвојува најпосетуваните работни позиции од реномирани компании , се надеваме дека ќе го најдете вашето идеално работно место меѓу нив.

Македонијалек е првата приватна веледрогерија во Македонија. Развојниот пат на Македонијалек датира од 1978 година, а со постојната структура и сопственост на капиталот претпријатието функционира од 1991 година.

Моментално вработува:

ДИСТРИБУТЕР / ВОЗАЧ

LiveDOOH Signkick е иновативна технолошка платформа која им помага на сопствениците на медиуми надвор од дома да го револуционизираат начинот на кој се поврзуваат со огласувачите.

Моментално вработува:

TECHNICAL SUPPORT ENGINEER

Breadway претставува нешто ново за секого! Кафе! Смути! Пекара! Се на едно место!

Моментално вработува:

ПОМОШНИК/ЧКА ЗА ВО КУЈНА
ПРОДАВАЧ/КА НА СЛАДОЛЕД
ПЕКАР/КА ЗА РАБОТА ВО ПРВА СМЕНА

ГД Гранит АД Скопје e најголемиот македонски градежен изведувач, чија основна дејност е изградбата на патишта и автопатишта, бренд кој е препознатлив и надвор од границите на Република Македонија.

Моментално вработува:

РАКУВАЧ НА БЕТОНСКА ПУМПА
ВОЗАЧ НА КИПЕР
ВОЗАЧ НА ЦИСТЕРНА ЗА ВОДА

NATURA THERAPY е водечка компанија на пазарот која се занимава со развој, производство и продажба на висококвалитетни, иновативни природни додатоци на исхраната наменети за подобрување и одржување на здравјето на човекот.

Моментално вработува:

ОПЕРАТОР ВО CALL CENTAR ЗА ПРОДАЖБА

FAME’S бистро- место за уникатно гурмански искуство, вкусна храна и исклучителна услуга.

Моментално вработува:

КЕЛНЕР/ШАНКЕР

Фабриката ФЕЈДОМ во Скопје е се уште организирана како експериментална производствена лента, со 100 вработени и простор од 4,000 квадратни метри, а која произведува околу 6,000 софи годишно.

Моментално вработува:

ТАПЕТАР

Ел Дорадо 05 ДОО Скопје е основач на брендот “ZIA” кој работи повеќе од 5 години, и е пласиран на пазарот со 4 продажни локации, меѓу кои Г.Т.Ц., Приземје (спроти Жена парк), Т.Ц.Лептокарија (до Зегин од внатрешната страна), Capitol Mall, 1 спрат и East Gate Mall, 1 спрат.

Моментално вработува:

ПРОДАЖБА – EAST GATE MALL
ТЦ ЛЕПТОКАРИЈА – ПРОДАЖБА, ДВЕ СМЕНИ
ПРОДАЖБА – ЛОКАЦИЈА CITY MALL

Be-Da Logistics е основана на почетокот на 2011 година како компанија специјализирана за организирање меѓународен транспорт и логистика на стоки преку копнен, железнички, воздушен и поморски сообраќај.

Моментално вработува:

МАРКЕТИНГ/ДИЗАЈН СПЕЦИЈАЛИСТ

Сите останати активни работни позиции можете да ги најдете ТУКА.

0 коментар
0

Related Posts

Остави Коментар

Веб страната користи колачиња за подобро корисничко искуство. Претпоставуваме дека сте во ред со ова, но како опција можете да не ги користите. Прифати Повеќе...